Семінари - 2017

4)Краєзнавча діяльність бібліотеки. Традиції та інноваційний підхід

27 вересня в Монастирищенській районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Краєзнавча діяльність бібліотеки. Традиції та інноваційний підхід». Бібліотекарі усвідомлюють, що в сучасних умовах краєзнавча робота може стати тим необхідним фундаментом, який приверне до бібліотек більше читачів і згуртує навколо себе національно свідому громадськість. На семінарі розглядались актуальні питання сьогодення.
Директор районної бібліотеки Валентина Григораш відкрила семінар і висвітлила питання «Краєзнавство – шлях до формування позитивного іміджу бібліотек». Завідуюча організаційно – методичним відділом Людмила Пір’ян в своєму виступі наголосила , що сільські бібліотеки повинні для своєї громади бути інформаційними історико-культурними центрами місцевої громади і презентувала книгу поезій місцевої поетеси Лесі Томченко «За покликом душі». Методичні рекомендації були надані завідуючою відділом обслуговування Мартиш Оксаною «Бібліотечне краєзнавство, як сходинка до виховання молоді», бібліотекар районної дитячої бібліотеки Олена Матюшко «Бібліотека, що обслуговує дітей – територія цікавого краєзнавства». Після семінару в святково прикрашеній читальній залі зібралися бібліотекарі районної та сільських бібліотек, читачі, гості, представники місцевої влади. Ведуча свята Людмила Пір’ян привітала всіх присутніх з Всеукраїнським днем бібліотек і надала слово для привітання учням 3 – Б класу МНВК «Ерудит», вчитель Олена Іванівна Андрущак.
Заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук і заступник голови районної ради Майя Фариба привітали всіх присутніх з Всеукраїнським днем бібліотек та нагородили грамотами Надію Павлюк, Ларису Мішечко, Олену Матюшко та вручили квіти.
З привітальними словами до присутніх звернувся заступник міського голови Володимир Храновський та нагородив директора та колектив бібліотеки грамотою, квітами та цінним подарунком. Начальник відділу культури і туризму Юрій Кудин з привітанням звернувся до бібліотечних працівників і нагородив грамотами кращих сільських працівників та вручив квіти. Також грамотами нагородила працівників районної бібліотеки директор Валентина Григораш. Вітали бібліотекарів з професійним святом голова райкому працівників культури Лариса Мішечко, голова профспілкового комітету бібліотечних працівників Наталя Грицай, постійні читачі бібліотеки, гості, колеги добрими словами, віршами, музичними вітаннями: Катерина Бульба, Анатолій Мельник, Володимир Люшень, Євгенія Комар, Зінаїда Шудра, Полонська Марія та волонтери Корпусу Миру Крістіна і Джеймесон Еш учні та директор дитячої музичної школи Віталія Подолянюк. В читальній залі демонструвався фільм про бібліотекарів.

3) Бібліотека – як традиційний осередок естетичного виховання серед користувачів дітей та юнацтва

Саме на таку тему в Монастирищенській районній бібліотеці 17 травня 2017 року відбувся районний семінар бібліотечних працівників. Про естетичну направленість популяризаторської діяльності бібліотек, про інноваційний пошук в роботі бібліотек розповіла директор районної бібліотеки Валентина Григораш. Виставку робіт членів клубу «Вишиванка» презентувала завідуюча організаційно – методичним відділом Людмила Пір’ян і надала методичні поради про творчі об’єднання в сільських бібліотеках. Завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш ознайомила присутніх з новими креативними формами роботи сільських бібліотек по естетичному вихованню. Поділилась досвідом роботи з користувачами – дітьми бібліотекар дитячої районної бібліотеки Олена Матюшко та запропонувала всім присутнім списки позакласного читання на літо. Естетичну годину «Незнайомі сторінки українського мистецтва» провела бібліограф районної бібліотеки Галина Тимошенко. Бібліотекар районної бібліотеки Лариса Мішечко ознайомила учасників семінару з оглядом нових надходжень «Шедеври художнього мистецтва».
До уваги присутніх організована ілюстративно-книжкова виставка «Мистецька палітра»./Files/images/IMG_2925.JPG/Files/images/IMG_2923.JPG/Files/images/IMG_2921.JPG/Files/images/IMG_2919.JPG/Files/images/IMG_2918.JPG/Files/images/IMG_2917.JPG
2) Бібліотека – центр духовного і культурного спілкування користувачів

12 квітня 2017 року в приміщенні читального залу районної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотека – центр духовного і культурного спілкування користувачів».
Відкрила семінар завідуюча організаційно-бібліографічним відділом Людмила Пір’ян, ознайомила бібліотекарів з програмою семінару та надала бібліотекарям методичні поради «Бібліотека і книга в процесі духовного становлення особистості».
З консультацією «Робота бібліотек на допомогу духовному вихованню молоді виступила завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш. Також вона поділилася враженнями від обласних курсів підвищення кваліфікації в Черкасах, надала рекомендації щодо проведення різноманітних масових заходів по духовному вихованню користувачів.
Бібліотекар дитячої районної бібліотеки Олена Матюшко познайомила присутніх з новими креативними формами роботи по духовному і культурному спілкуванню користувачів-дітей.
Бібліограф районної бібліотеки Галина Тимошенко провела годину духовності «Духовність – храм душі людської». З оглядом літератури «»Коли до серця торкається Бог» ознайомила бібліотекар районної бібліотеки Лариса Мішечко.
Під час години професійного спілкування учасники семінару обмінялися досвідом роботи своїх бібліотек та відзначили, що отримані на семінарі знання дають змогу бібліотечним фахівцям мислити та діяти професійно, поглиблювати свій професійний кругозір./Files/images/IMG_2694.JPG/Files/images/IMG_2676.JPG/Files/images/IMG_2674.JPG
/Files/images/IMG_2678.JPG/Files/images/IMG_2684.JPG

1) Сільська бібліотека – загальнодоступний інформаційний центр для користувачів

В районній бібліотеці 15 березня відбувся семінар для сільських бібліотекарів на тему: «Сільська бібліотека – загальнодоступний інформаційний центр для користувачів».
Семінар відкрила директор районної бібліотеки Валентина Григораш і ознайомила присутніх з використанням інноваційних технологій в сільських бібліотеках. Завідуюча організаційно – методичним відділом Людмила Пір’ян провела підсумки роботи сільських бібліотек за 2016 рік та надала методичні поради щодо використання можливостей подальшого поліпшення якості і ефективності бібліотечної роботи. Оксана Мартиш, завідуюча відділом обслуговування районної бібліотеки поділилась досвідом роботи з молоддю, клубами за інтересами. Про інформаційно-бібліографічний сервіс в сільській бібліотеці розповіла бібліограф Галина Тимошенко і презентувала книгу Валентини Розуменко «Нескорені». Бібліотекар районної бібліотеки Лариса Мішечко провела огляд нових надходжень «Нові книги нового століття».
На закінчення семінару відбулась година професійного спілкування між сільськими бібліотекарями./Files/images/IMG_2315.JPG/Files/images/IMG_2312.JPG/Files/images/IMG_2313.JPG/Files/images/IMG_2320.JPG/Files/images/IMG_2322.JPG

Практикум

26 лютого в районній бібліотеці відбулось засідання клубу за інтересами для сільських бібліотекарів "Професіонал".
Бібліотекарі районної бібліотеки провели годину бібліотечної майстерності "Бібліотечно-бібліографічне навчання бібліотекарів" та літературну годину до 145-річчя від дня народження Л.Українки "Л.Українка - славна дочка українського народу".
Учасники професійного клубу прийняли участь в експрес-опитуванні по вивченню думки бібліотекарів щодо програми занять, чий досвід роботи і чим їх зацікавив, що планується запровадити в практику роботи. Сільські бібліотекарі висловили свої пропозиції щодо організації проведення засідання клубу за інтересами "Професіонал"./Files/images/IMG_8628.JPGпрактикум для сільських бібліотекарів

Семінари-2016

7) Планування і звітність сільської бібліотеки

9 листопада на базі Монастирищенської районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Планування і звітність сільської бібліотеки». Відкрила семінар Валентина Григораш і привітала всіх присутніх з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва та розповіла про нові форми організації та планування роботи сільської бібліотеки. Завідуюча організаційно – методичним відділом бібліотеки Людмила Пір’ян та заступник директора по роботі з дітьми Поліна Полонська надали методичні консультації до плану роботи на 2017 рік і звітності за 2016 рік та ознайомили присутніх з датами, які будуть відзначатись на державному рівні, графіком здачі звітів за 2016 рік та планів роботи на 2017 рік. Про вимоги до планування роботи з юнацтвом розповіла завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш. Презентацію нових книг в бібліотеці провела бібліотекар районної бібліотеки Лариса Мішечко. У формі творчого діалогу сільські бібліотекарі обговорили основні завдання та заходи роботи бібліотек на наступний рік./Files/images/IMG_1238.JPG/Files/images/IMG_1234.JPG/Files/images/IMG_1230.JPG/Files/images/IMG_1228.JPG

6) Бібліотека – центр спілкування та розвитку творчих нахилів користувачів – дітей

12 жовтня в Монастирищенській районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Бібліотека – центр спілкування та розвитку творчих нахилів користувачів–дітей». Директор Валентина Григораш висвітлила питання «Сільська бібліотека – осередок виявлення, вивчення читацьких інтересів та творчих нахилів читачів» та поділилась враженнями від поїздки в Білорусь на ІV Міжнародний бібліотечний конгрес. Завідуюча організаційно-методичним відділом Людмила Пір’ян надала методичні рекомендації по створенню клубів за інтересами та познайомила з виставкою майстринь в районній бібліотеці. Заступник директора по роботі з дітьми Поліна Полонська виступила по питанню «Бібліотека – територія розвитку здібностей юних читачів». Бібліотекар дитячої районної бібліотеки Олена Матюшко представила сільським бібліотекарям сценарій проведення «Посвята в читачі». В читальній залі дитячої бібліотеки для учасників семінару було проведено показовий масовий захід мандрівку у світ дитинства: «Що не казка, то нове диво!», який провела Поліна Полонська. Учасниками заходу були учні 5-Б класу МНВК ліцей «Ерудит», педагог Оксана Мойсеєнко. На закінчення дійства учні показали уривок із української народної казки «Мудра дівчина».
По закінченні семінару сільські бібліотекарі поділилися враженнями від семінару та обмінялися досвідом./Files/images/IMG_1147.JPG/Files/images/IMG_1140.JPG/Files/images/IMG_1116.JPG

5) Стратегія формування бібліотечних фондів у сучасних умовах


Саме на таку тему 14 вересня 2016 року в районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників.
Відкрила семінар директор Монастирищенської центральної районної бібліотеки Валентина Григораш, яка ознайомила присутніх з законодавчими та нормативними документами у сфері бібліотечної справи.
Завідуюча відділом комплектування та обробки літератури Галина Рудюк надала консультації по формуванню бібліотечного фонду, його використанню, зберіганню в сільських бібліотеках району. Про організацію, збереження та використання краєзнавчого фонду сільської бібліотеки розповіла завідуюча організаційно – методичним відділом районної бібліотеки Людмила Пір’ян. Заступник директора по роботі з дітьми Поліна Полонська поділилась досвідом по використанню інноваційних технологій у практичній роботі з користувачами – дітьми.
Оксана Мартиш, завідуюча відділом обслуговування нагадала присутнім, що 27 серпня минуло 160 років від дня народження Івана Франка і провела до цієї визначної дати літературну годину «Його ім’я на поетичній карті».
Бібліотечні працівники отримали індивідуальні консультації з метою подальшого покращення діяльності їх бібліотечних закладів, обмінялись досвідом роботи./Files/images/IMG_0315.JPG/Files/images/IMG_0324.JPG

4) Патріотичне виховання у сучасному бібліотечному вимірі

11 травня в районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Патріотичне виховання у сучасному бібліотечному вимірі». Семінар відкрила директор бібліотеки Валентина Григораш з питанням: «Героїко-патріотичне виховання, як фактор громадянського суспільства». Методичні рекомендації «Краєзнавство, як дійовий засіб патріотичного виховання» надала завідуюча організаційно-методичним відділом Людмила Пір’ян. Вона також розповіла про конкурс, який проводить обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Шевченка «Бібліотека-2016: пошук, креативність, майстерність». З консультацією «Національно-патріотичне виховання читачів-дітей» виступила заступник по роботі з дітьми Поліна Полонська. Завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш познайомила присутніх з книжковою виставкою «За честь, за долю, за українську волю» та розповіла про роботу бібліотеки по вихованню патріотизму серед молоді.
На семінар був запрошений протоієрей Олег, який розповів присутнім про історію церкви, волонтерський рух, священників, які перебувають на Сході України та молитвою підтримують наших воїнів.
Годину пам’яті «Слава Україні і вічна пам’ять полеглим за її волю» провела бібліограф районної бібліотеки Галина Тимошенко.
Родзинкою семінару був виступ місцевої поетеси із села Матвіїха Калінчук Марини Леонідівни. З щемом у серці та сльозами на очах всі присутні слухали вірші поетеси про патріотизм та героїзм наших захисників, які загинули на Сході країни, долю та гіркий біль їхніх матерів.
В кінці семінару бібліотекарі району обмінялися досвідом по патріотичному вихованню своїх користувачів./Files/images/IMG_9437.JPG/Files/images/IMG_9427.JPGсемінар бібліотечних працівниківМарина Леонідівна Калінчук/Files/images/IMG_9413.JPG/Files/images/IMG_9412.JPG/Files/images/IMG_9411.JPG/Files/images/IMG_9400.JPG/Files/images/IMG_9394.JPG/Files/images/IMG_9397.JPG

3) Професійний імідж бібліотечного працівника в сучасній бібліотеці

13 квітня 2016 року в Монастирищенській районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Професійний імідж бібліотечного працівника в сучасній бібліотеці».
Семінар відкрила директор районної бібліотеки Валентина Григораш. Вона розповіла про комфортність обслуговування користувачів, як показник роботи бібліотеки. Завідуюча організаційно-методичним відділом Людмила Пір’ян надала бібліотекарям консультацію «Нові моделі організації бібліотечного обслуговування». Питання «Обслуговування користувачів-дітей» висвітлила заступник директора по роботі з дітьми Поліна Полонська.
До 30-річчя Чорнобильської трагедії бібліотекар районної бібліотеки Юлія Стецюк та бібліограф Галина Тимошенко провели показовий масовий захід: «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі».
По закінченню семінару відбувся творчий діалог: «Кожний читач- бажаний гість, кожний бібліотекар-гостинна господиня»./Files/images/IMG_9001.JPG/Files/images/IMG_9019.JPG/Files/images/IMG_9012.JPG/Files/images/IMG_9014.JPG/Files/images/IMG_9005.JPG/Files/images/IMG_9006.JPG

2) Популяризація української художньої літератури. Традиції та новації

16 березня 2016 року в Монастирищенській районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Популяризація української художньої літератури. Традиції та новації».
Питання «Важливі аспекти популяризації української літератури, як складової соціокультурної діяльності бібліотек» висвітлила завідуюча організаційно-методичним відділом Пір’ян Л. Заступник директора по роботі з дітьми Полонська П. підвела підсумки районного конкурсу «Книгоманія-2016», подякувала сільським бібліотекарям за прийняту активну участь у конкурсі. Про українських письменників-лауреатів літературних премій, лауреата Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» нашу землячку З.Луценко та її твори розповіла бібліограф районної бібліотеки Тимошенко Г. В цікавій формі завідуюча відділом обслуговування Мартиш О. провела літературну дегустацію «Смак сучасної української літератури», де представила книги золотих авторів України Люко Дашвар, Андрія Кокотюху, В. Шкляра, І. Роздобутько,С. Талан.
Бібліотекар відділу єдиного книжкового фонду Мішечко Л. познайомила присутніх з оглядом літератури «На хвилях нової української сучасної літератури».
Сільські бібліотекарі обмінялись досвідом роботи./Files/images/IMG_8928.JPG/Files/images/IMG_8935.JPG/Files/images/IMG_8943.JPG/Files/images/IMG_8944.JPG

1) Читання, навчання, дозвілля. Грані оптимального співвідношення

10 лютого в Монастирищенській центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Читання, навчання, дозвілля. Грані оптимального співвідношення»
Відкрила семінар директор Монастирищенської районної бібліотеки Григораш В.В. з питаннями розвитку партнерських взаємовідносин з органами місцевої влади.
Завідуюча організаційно-методичним відділом Пір’ян Л.А. підвела підсумки роботи бібліотек за рік та надала методичні поради сільським бібліотекарям: «Сільські бібліотеки сьогодні: роль бібліотеки у читанні, навчанні та дозвіллі користувачів».
Заступник директора по роботі з дітьми Полонська П.І. провела годину порад «Бібліотека – кращий друг дитини».
Поділилась досвідом роботи по дозвіллю молоді та провела майстер-клас «Клуби за інтересами в бібліотеці» завідуюча відділом обслуговування Мартиш О.В.
Бібліограф районної бібліотеки Тимошенко Г.М. презентувала друковані видання, які видала районна бібліотека в 2015 році.
Завідуюча відділу комплектування і обробки літератури Рудюк Г.А. надала консультації в вивченні книжкового фонду в 2016 році та підвела підсумки вивчення фонду за 2015 рік.
Продемонструвала для всіх присутніх відео-мандрівку «Подорожуємо бібліотеками України» завідуюча Інтернет – центром Павлюк Н.Г.
В роботі семінару прийняв участь начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Кудин Ю.М., який наголосив бібліотекарям на співпрацю з Будинками культури.
Бібліотечні працівники отримали індивідуальні консультації з метою подальшого покращення діяльності бібліотечних закладів, обмінялися досвідом роботи./Files/images/IMG_8164.JPG/Files/images/IMG_8162.JPG/Files/images/IMG_8160.JPG/Files/images/IMG_8160.JPGсемінар

Семінари-2015

1. Публічна бібліотека - інформаційний історико-культурний центр місцевої громади; 2. Дитяче читання - основа гармонійного розвитку та задоволення освітніх, комунікаційних, соціокультурних потреб населення; 3. Робота з користувачами різних категорій: сучасні вимоги, традиції, інновації; 4. Екологічне просвітництво, як складова діяльність бібліотек; 5. Роль бібліотеки у формуванні правової культури користувачів; 6. Нові форми організації та планування роботи бібліотек на 2016 рік та підготовка до звітності за 2015 рік.

Кiлькiсть переглядiв: 693

Коментарi

 • MeggLiast

  2018-02-19 06:00:24

  Forden Streaming eller LAST NED Diplomatie se filmer pa nettet gratis streaming Diplomatie full film online film pa nettet Diplomatie fotball film. [url=http://nothernspinz.co/spilleautomater-danskebten/1870]spilleautomater danskebaten[/url] [url=http://turbogames.co/mariacom-casino/1289]maria.com casino[/url] Cash Casino, Red Deer: Setikler og bilder av Cash Casino, rangert som nripAdvisor blantRed Deer. [url=http://slotbox24.co/play-casino-slots-games-free-online/2546]play casino slots games free online[/url] [url=http://portablespins...

 • Ashlttymus

  2018-02-15 04:15:48

  Доступная для всех торговля бинарными опционами зачастую отталкивает людей, поскольку информация подаётся непонятно и скомкано. А как можно доверить свои деньги тому, чего не понял? Данная статья направлена как раз на то, чтобы понять, какие основные виды бинарных опционов существуют. Существует три типа бинарных опционов: Среднеатлантические (квазиамериканские) – такой тип опционов может играть на торгах целый год. Получить прибыль можно дождавшись полного исполнения контракта, либо востребовать исполнения в любой заранее определённый день...

 • CorwynPr

  2018-02-13 19:37:13

  In the pack of centro-median stimulation, intricate inquiry of incremental feedback morphology, polarity, tip latency, and cortical division may aid in defining the anent of the stimulated size with distinct anatomophysiologic sys- tems within the centro-median nucleus. Is there honourable individual such signal to be searched for, or are there divergent signals being mixed up with in separate functions associated with heed (but not with direct modification of bring rank sensory processing)? Exciting moustache timers [url=http://rodriguezrodriguez...

 • PorganGelo

  2018-02-12 02:31:48

  Initially, the coolly burned child experiences a decrease in cardiac crop, with a successive hypermetabolic response during which cardiac output increases dramatically. Post wink at head of bed "no rectal temperatures or medications" to evade rectal mucosa devastation resulting in bleeding. Fear of cancer is largely thither [url=http://www.sc-coroners.org/interactive/indication1/directive10/]buy 200 mg extra super viagra mastercard[/url] erectile dysfunction causes prostate cancer. Divers parents and caregivers may infer shaking a offspring as a less nasty spirit to react than other means of enforcing discipline...

 • Hareklaw

  2018-02-11 15:16:21

  Spry seizure-related changes in extracellular signal-regulated kinase activation in a mouse model of material lobe epilepsy. They also observed a decrease in expression of 18 proteins playing another roles in imagination (Yang et al. Do they tiptoe, motility and mewl [url=http://dailydata.net/physiology/classification2/method3/]cialis extra dosage 60 mg on-line[/url] erectile dysfunction pump australia. In to boot to its role in bladder cancer and other toxic out- comes, these metabolic transformations attract concentration apropos to their faculty to gen- erate blood-derived biomarkers such as DNA adducts (e...

 • Murakpet

  2018-02-11 13:51:05

  Message gathered from these assessments can help the nurse refer the m‚nage to community resources that may assist them with reliability and haleness needs. Some cases of intense renal insolvency agree without new complications, while dialysis is essential in other children. But hey, you're a stylish person' [url=http://dailydata.net/physiology/classification7/method5/]viagra professional 100mg overnight delivery[/url] doctor for erectile dysfunction in chennai. Favouritism of nanoparticles on the brain-to-serum issuance and the metabolism of valproic acid in mice...

 • Gorokka

  2018-02-11 11:20:40

  Without a careful particularizing as to the hallucinatory or physical aspect of the perception of which poise of consciousness is expressed before a discipline the report of that subject is not helpful in discovering anything hither the relationship of poise and consciousness. Other findings may number a persistent open backside fontanel, rough facies with cut off neck and limbs, periorbital puffiness, enlarged nought, and bankrupt sucking response. Requirements on Aerosol Valve Performance 1 [url=http://dailydata...

 • JarockMugs

  2018-02-10 13:12:17

  No matter what, it should be recognized that exogenous fortification of a curb mass sample does not incontrovertibly equate with biologically incurred pharmaceutical gratuity in concatenation samples following poison administration. The another pre-eminent distribution is the implementation of longer screening intervals which are expected to be required championing impressive and cost-effective noteworthy screening with HPV. Retrieve our hunter-gatherer ancestors [url=https://nextgenrealty.com/bulletin/summary3/brief4/]discount 160 mg super viagra with visa[/url] disease that causes erectile dysfunction...

 • FlintOl

  2018-02-08 09:38:41

  Tangible Exploration Man exam of the difficult and musculoskeletal systems consists of inspection, remark, and palpation. KEY TERMS animism empathy notional friend magical evaluation preoperational thinking school facility telegraphic talking transduction Lore Objectives Upon fulfilment of the chapter, you will be talented to: 1. Active constituent in Heartgard and Iverhart is ivermectin [url=http://livefromthepit.com/base/discussion.5/entry.6/]generic fildena 25mg with visa[/url] erectile dysfunction causes tiredness...

 • Vigobef

  2018-02-06 12:17:28

  Bundle II chaperonins play a joke on a compare favourably with house, but keep a more limited substrate spectrum and are not induced during exalted temperatures. After all, why should patients with EGFR+ ovarian Clinician's preferred No druggable targets Resected pancreatic cancer sequenced beside APGI Periodic metastatic pancreatic cancer R Monogrammed therapy HER2/neu FA/BRACA2 EGFR Others Druggable targets Standard therapy P r o g r e s s i o n Fig. Based on Ilosone content; cardinal mg erythromycin/1200 mg gantrisin PO q6h [url=https://bostonpads...